Header Ads

Najnowsze

Europejskie Wyzwanie Rowerowe 2015Niezmiernie miło jest mi poinformować, że w tegorocznej edycji Europejskiego Wyzwania Rowerowego, czyli rowerowej rywalizacji największych miast Europy udział weźmie także Wrocław! Rywalizacja potrwa od 1 do 31 maja, a wszelkie przejechane w tym czasie kilometry - za pośrednictwem specjalnie zainstalowanej aplikacji w smartfonie - będą zliczane na konto danego miasta. Wygrywa to, które przejedzie ich najwięcej. W związku z akcją Cyklomaniak ma propozycję dla wszystkich rowero-maniaków z okolic Wrocławia.

Przyłączenie się do akcji w 3 krokach:
1. W pierwszej kolejności należy dołączyć do drużyny Wrocławia (bądź innego miasta, które jest Ci bliższe, a bierze udział w Wyzwaniu) rejestrując się na tej stronie: http://www.cyclingchallenge.eu/pl/subscribe.

2. Zainstalować odpowiednią aplikację. Do pobrania tutaj:http://cyclingchallenge.eu/pics/bt-windows-store.svg

3. Dołącz do swoich wrocławskich znajomych na Facebook'u.
4. Kręć do oporu! :)

I w związku z tym kręceniem Cyklomaniak ma propozycję pn. "JeżdżęBoLubię!". W trakcie maja, w każdą sobotę o godz. 9.00 wspólne kręcenie do maks. 100 km. Im nas więcej tym lepiej, atrakcyjniej i ciekawiej. Planowana średnia prędkość to ok. 28-30 km/h, a więc bez tempa wyścigowego. Oczywiście niewykluczone kolarskie zabawy podczas jazdy typu premie lotne, ściganie itp. :) Zapraszam wszystkich chętnych!

Kiedy: każda sobota maja
Godz.: 9.00
Miejsce zbiórki: rondo przy ul. Wałbrzyskiej (vis-a-vis kościoła pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski)
Trasa: dostępna do piątku na fanpage'u Cyklomaniaka
Tempo: 28-30 km/h
Uwagi: przede wszystkim dobra zabawa, wspólne kręcenie

Brak komentarzy